27.05.2020 Bazarek Natury wraca 6. czerwca!

Centrum Promocji Produktów Lokalnych w Krępie Słupskiej serdecznie zaprasza na kolejny Bazarek Natury 6 czerwca w godzinach 10:00 – 13:00

Na Bazarku Natury będzie możliwość nabycia: świeżych warzyw, owoców, serów, wędzonych ryb, naturalnych wędlin czy pysznych przetworów wykonanych z naturalnych składników. Wszystkie te wyroby będzie można zakupić u starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość swoich produktów.

Bazarek Natury to miejsce, które dba o Ciebie i Twoją rodzinę. Miejsce, w którym kupisz produkty rolne pochodzące z ekologicznych upraw, prosto od rolnika. Miejsce, w którym jakość produktów stanowi naczelną zasadę. Działamy w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 10-13.

Ze względu na Państwo bezpieczeństwo wprowadziliśmy kilka zasad, które będą obowiązywały podczas robienia zakupów. Na teren wpuszczamy nie więcej niż 20 osób w jednym momencie. W kolejce do jednego stanowiska prosimy, aby nie stały więcej niż 3 osoby – jeżeli zobaczycie tyle ludzi, w tym czasie zróbcie zakupy na innym stanowisku i wróćcie jak kolejka będzie mniejsza. Konieczne jest noszenie maski oraz zachowanie bezpiecznego dystansu od 1,5 do 2 metrów. Płyny do dezynfekcji oraz jednorazowe rękawiczki będą dostępne przy wejściu od strony parkingu zewnętrznego.

Jak uniknąć skupiska ludzi podczas zakupów?

Najwięcej ludzi przychodzi przez pierwsze 2 godziny trwania bazarku – przychodząc w sobotę pomiędzy 11 a 13 spokojnie zrobicie zakupy bez obaw, że będzie zbyt dużo ludzi.