26.07.2011 Konkurs kulinarny i fotograficzny!

Gmina Cewice zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „Leśne rarytasy” oraz konkursie fotograficznym „Piękno cewickich lasów na fotografii”.

Konkursy odbywają się w ramach realizacji projektu pt. "Cewickie lasy - relaks i leśne rarytasy" - integracja społeczności Partnerstwa Dorzecze Słupi poprzez organizację festynu rodzinnego”, który został wybrany do dofinansowania przez Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3 ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy gmin będących partnerami  Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi (gminy: Borzytuchom, Bytów, Cewice, Czarna Dąbrówka, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kołczygłowy, Kobylnica, Parchowo, Postomino, Potęgowo, Sławno, Słupsk, Smołdzino, Studzienice, Tuchomie, Ustka).

Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi podczas festynu rodzinnego pt. „Cewickie lasy - relaks i leśne rarytasy”, który odbędzie się 14 sierpnia 2011 r. w Cewicach.

Termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs kulinarny upływa  09 sierpnia 2011 roku

- regulamin uczestnictwa

- karta zgłoszenia

Termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs fotograficzny upływa 10 sierpnia 2011 roku

- regulamin uczestnictwa

- karta zgłoszenia