21.04.2018 Mecz dla Kryszała. Piłkarze w Słupsku.

W sobotę na stadionie 650-lecie rozegrany został mecz charytatywny na rzecz Pawła Kryszałowicza. Do Słupska przyjechali znani piłkarze.

 

Na stadione 650- lecia w Słupsku odbył się mecz charytatywny, który miał wesprzeć Pawła Kryszałowicza w walce z chorobą.  Paweł Kryszałowicz jest wychowankiem Gryfa Słupsk. Grał także w Amice Wronki, Wiśle Kraków oraz Bundeslidze. W koszulce z orłem na piersi rozegrał 33 spotkania. Strzelił 10 bramek, w tym chyba tą najważniejszą na mundialu w Korei i Japonii na 2 do 0 w meczu z USA. 

Na murawie przy ul. Madalińskiego zmierzyli się koledzy Kryszała z klubów, w których grał oraz reprezentanci Polski. Wśród nich m.in. Jerzy Dudek, Radosław Majdan, Sebastian Mila, Tomasz Iwan, Jacek Krzynówek i kilkudziesięciu innych Podobnie jak przed laty biało-czerwonych poprowadził Jerzy Engel.

Na początku tego roku zdiagnozowano u Pawła Kryszałowicza  nowotwór jelita. Leczenie piłkarza trwa.  Wsparcie obiecał m.in. prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Dochód z meczu w Słupsku będzie przeznaczony na kurację pana Pawła