27.09.2018 Regionalbus 2018 - wybierz się z nami na wycieczkę

REGIONALBUS RUSZA W TRASĘ – WYBIERZ SIĘ RAZEM Z NAMI

Jeżeli lubisz wypady w teren, kochasz przyrodę i przygodę, lubisz poznawać nowe, niezwykłe miejsca i ich historię, zapraszamy na bezpłatną imprezę promocyjną pn. REGIONALBUS. Wybierz się z nami autobusem w region i przekonaj się, że nie trzeba pokonywać setek kilometrów, by zobaczyć ciekawe rzeczy. Zapraszamy do poznawania uroków Ziemi Słupskiej i Darłowskiej.

Tym razem czeka nas wizyta w dawnym pałacu Otto von Bismarcka w Warcinie, dostaniemy się do Fortu w Malechowie, wdrapiemy się na Latarnię Morską i odwiedzimy Muzeum Morskie w Darłówku. Po spacerze w Darłowie wybierzemy się do Swołowa do Muzeum Kultury Ludowej Pomorza.

Termin: 06 października 2018 r.

Trasa REGIONALBUSA:

Słupsk – Warcino – Malechowo – Darłówko – Darłowo – Swołowo – Słupsk

Impreza przeznaczona jest dla dużych i małych mieszkańców Słupska i Ziemi Słupskiej*, którzy dostarczą wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia do Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku (ul. Starzyńskiego 8). Kartę wraz z regulaminem imprezy można pobrać ze strony www.slupsk.pl (kalendarz imprez), www.zielonesercepomorza.pl oraz otrzymać w Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku. O udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmowane będą od dnia 28.09.2018 r. od godziny 09:00 do wyczerpania limitu miejsc.

* Osoby niepełnoletnie muszą uczestniczyć w imprezie wraz z pełnoletnim opiekunem, który bierze za niego odpowiedzialność. Dopuszcza się, żeby jedna osoba dorosła była opiekunem kilku osób niepełnoletnich.

 

Serdecznie zapraszamy !

Regulamin imprezy Regionalbus 2018

Karta zgłoszenia - Regionalbus 2018

Program imprezy Regionalbus 2018