21.02.2018 Weekend za pół ceny!

W dniach od 9 do 11 marca 2018 (piątek – niedziela), po raz kolejny w całej Polsce odbywać się będzie akcja '"Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny".

"Polska zobacz więcej- Weekend za pół ceny" to akcja po raz kolejny realizowana przez Polską Organizację Turystyczną wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.   

Do akcji przyłączyło się również Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, które oferuje 50 % zniżki na bilety wstępu do swojej siedziby w Słupsku, a także swoich oddziałów Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach oraz Muzeum kultury Ludowej Pomorza w Swołowie.