06.12.2018 Wystawa rękodzieła połączona z kiermaszem

Po raz kolejny Centrum Informacji Turystycznej, zaprasza na bożonarodzeniową wystawę rękodzielników ze Słupska i Ziemi Słupskiej.

Na wystawę rękodzieła artystów ze Słupska i Ziemi Słupskiej, zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej (ul. Starzyńskiego 8). Tematem przewodnim będą Święta Bożego Narodzenia. Wystawa połączona z kiermaszem będzie dostępna w CIT od 6 do 24 grudnia, w godzinach otwarcia punktu (pon.-pt. 9:00-16:00, sob 10:00-15:00).

Centrum Informacji Turystycznej stanie się miejscem, gdzie będzie można poszukać świątecznej inspiracji oraz nabyć wyjątkowe wyroby stworzone przez lokalnych rękodzielników. Będą to m.in. wyroby ceramiczne, ze szkła, z szyszek, filcu, robione na szydełku, metodą decupage, a także stroiki czy własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Ponadto mini choinki, mikołaje, bombki i mnóstwo innych przedmiotów tworzących niepowtarzalny klimat świąt Bożego Narodzenia.

Celem prezentowanej wystawy jest ukazanie bogactwa lokalnego rękodzieła, ale i umożliwienie zakupu ciekawych i wyjątkowych produktów.