Strefa Dobrego Wypoczynku

„Strefa Dobrego Wypoczynku” to marka turystyczna kreowana przez Bałtyckie Stowarzyszenie Agroturystyczne. Obszar nadmorskiej gminy Postomino gdzie  działają gospodarstwa agroturystyczne zrzeszone w Bałtyckim Stowarzyszeniu Agroturystycznym. Naćmierz, Rusinowo, Jarosławiec, Łącko i Jezierzany to miejscowości o największym potencjale turystycznym.

Zapewniają one niepowtarzalny, spokojny urlop turystom spędzającym czas w regionie, który oferuje wiele możliwości wypoczynku: kąpiele morskie i słoneczne, wycieczki piesze i rowerowe, jazda konna i wędkowanie. „Strefa” kusi organizacją wielu imprez z wieloma atrakcjami i wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu. Niewątpliwie mocną stroną „Strefy Dobrego Wypoczynku” jest jej czyste środowisko naturalne, oraz powietrze o niespotykanym nigdzie nasączeniu jodem ze względu na głęboko wysunięty w morze ląd. „Strefa Dobrego Wypoczynku” to obszar zupełnie nieskażony przemysłem. Dziewiczość środowiska naturalnego można odczuć na każdym kroku.

Członkowie Bałtyckiego Stowarzyszenia Agroturystycznego proponują „ Strefę Dobrego Wypoczynku”, czyli wiejski spokój i życzliwość ludzką przy europejskich standardach i niskich cenach. Jest to produkt tworzony od podstaw  przez członków stowarzyszenia, a jego głównym zadaniem jest promocja atrakcyjnych terenów zupełnie niedostrzeganych wcześniej, pokazania ich wielkiej wartości turystycznej.  „Strefa Dobrego Wypoczynku” zachęca turystów do aktywnego wypoczynku w bardzo bliskim kontakcie z naturą, skłania do poznawania terenów dopiero odkrywanych turystycznie jak również do tych już  uznanych.

Strefa Dobrego Wypoczynku” nie tylko latem i wiosną oferuje wypoczynek. Również jesień, kiedy to nigdzie indziej nie ujrzy się tak pięknego zachodu słońca  zachęca do przyjazdu, a  kosze grzybów zebrane w nadmorskich lasach swym aromatem nawoływać do ponownego odwiedzenia „Strefy Dobrego Wypoczynku” Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy również na naszą stronę internetową. www.agroturystyka.jaroslawiec.pl lub  www.strefadobregowypoczynku.pl