Zapraszamy do Informacji Turystycznej, po garść informacji o regionie!

 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia prowadzonej przez nas Informacji Turystycznej, który mieści się w Centrum Partnerstwa Lokalnego w Krzyni (Krzynia 16).

Podpowiemy co zobaczyć, na jaki szlak się wybrać, gdzie zjeść, gdzie przenocować i gdzie się udać, żeby zasmakować w Zielonym Sercu Pomorza.

W Informacji Turystycznej dostępne są materiały promocyjne dotyczące obszaru marki lokalnej Zielone Serce Pomorza wydawane przez Partnerstwo Dorzecze Słupi, jak atlasy turystyczne Dorzecze Słupi, Wieprzy i Łupawy, mapy „Atrakcje turystyczne Zielonego Serca Pomorza”, foldery promocyjne, ulotki, w tym część materiałów także w języku niemieckim i angielskim oraz materiały promocyjne gmin należących do Partnerstwa.

Informacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu 59 813 22 00.

Również na naszej stronie internetowej w zakładce materiały „do pobrania” można znaleźć publikacje i opracowania, które posłużą do poznania naszego regionu.

 

 

 

Punkt został utworzony w ramach projektu o tytule: „Remont i adaptacja budynku szkoły na Centrum Partnerstwa Lokalnego w Krzyni” zrealizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013.