21.07.2018I Przegląd amatorskiej twórczości artystycznej

 

Zdjęcie użytkownika Przegląd amatorskiej twórczości muzycznej.

Stowarzyszenie  LOKO-MOTYWA  organizuje w Mikorowie I Przegląd amatorskiej twórczości muzycznej im. Yacha Paszkiewicza .

Celem głównym festiwalu  jest propagowanie działalności artystycznej ,kulturalnej a w szczególności stwarzanie możliwości prezentowania się osobom , grupom, zespołom muzycznym i innym.

Mikorowo jest właśnie takim miejscem , ono do życia potrzebuje artystów i ludzi dla których tworzące się życie artystyczne ma znaczenie.

Przedmiotem konkursu jest prezentacja amatorskich grup, zespołów muzycznych wykonujących utwory własne i covery w języku polskim, angielskim ,kaszubskim, ukraińskim lub innym.
Regulamin  festiwalu  i karty zgłoszeniowe są dostępne na fb  stronie przeglądu oraz na stronie www.wojslaw-music-festival.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca.Po wstępnej weryfikacji zgłoszeń otrzymacie  zaproszenia do udziału w Festiwalu. Ułożony zostanie program występów. W trakcie festiwalu zaprezentuje się ok. 10 kapel ,zespołów, grup, wokalistów z różnych gatunków muzycznych.

Uczestnikom konkursu przyznane zostaną nagrody: trzy główne nagrody - sesje w profesjonalnym  studio nagraniowym oraz statuetki i inne nagrody. szczegóły na fb i stronie festiwalu.

Start godz. 14:00

Przegląd konkursowy odbędzie się w dniu 21 lipca na Wojsław Music Festival Mikorowo 2018.


Mikorowo - wioska kawiatów

wróć