01.10.2021Jesienne warsztaty dla dzieci

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „0O KULTURY M WKOBYLNICY Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza na Jesienne warsztaty dla dzieci Miejsce: świetlice wiejskie szczegóły na wwW kobylnica.pl”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień często bywa wietrzna, chłodna i deszczowa, ale to wcale nie oznacza, że musi być nudna! To najbardziej kolorowa pora roku, pełna pięknych liści, kasztanów i żołędzi, z których można zrobić jedyne w swoim rodzaju zabawki!

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza na jesienne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w świetlicach wiejskich. Udział w warsztatach jest bezpłatny. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.

Harmonogram zajęć dostępny na stronie www.kobylnica.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień często bywa wietrzna, chłodna i deszczowa, ale to wcale nie oznacza, że musi być nudna! To najbardziej kolorowa pora roku, pełna pięknych liści, kasztanów i żołędzi, z których można zrobić jedyne w swoim rodzaju zabawki!Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza na jesienne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w świetlicach wiejskich. Udział w warsztatach jest bezpłatny. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Harmonogram zajęć dostępny na stronie www.kobylnica.pl


wróć