05.12.2021Wielka Mobilizacja Darłówko

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Darłowscy ziele Twar KLUB MORSÓW WIELKA MOBILIZACJA! wzywa się wszystkie znane nieznane morsy Rzeczypospolitej Polskiej na obowiązkowe stawiennictwo w dniu 5 grudnia 2021r. godz. 12.00 na wspólną kÄpiel w morskich wodach Bałtyku Punkt werbunkowy: Nadbrzeżna Bateria Zaporowa w Darłówku Zachodnim (Bunkry w Darłówku) 11.00 zbiórka, zapisy 11.30 odprawa, przemarsz ulicami Darłówka na miejsce kÄpieli 12.00 kąpiel w wodach Bałtyku, Darłówko Wschod. 12.30 wspólna biesiada /-/ Klub Morsów Darłowscy Twardziele PRINICET DARŁOWO”

Klub Morsów Darłowskich Twardzieli chciałby serdecznie zaprosić Morsową Brać na wspólną kąpiel w zimnych wodach Bałtyku. Kąpiel odbędzie się dnia 5 grudnia 2021r na Plaży w Darłówku Wschodnim przy hotelu Apollo pod czujnym okiem Ratownictwo Wodne Darłowo.
Miejsce zbiórki przed kąpielą odbędzie się w godzinach 11.00-11.30 przy ulicy Helskiej 1 na terenie Darłowskich Bunkrów, Darłówko Zachodnie. Następnie wszyscy, którzy się zgłoszą wyruszą na przemarsz ulicami Darłówka udając się na miejsce kąpieli tj. na plażę w Darłówku Wschodnim przy hotelu Apollo. Po wspólnej kąpieli przewidziana jest wspólna zabawa przy muzyce i ognisku.
Wpisowe 15zł.


wróć